DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 450 x 1200 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 450 x 1200 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 450 x 1200 mm3-7 dní314,08 €255,35 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C33 je výrobok určený na vytvorenie vykurovacej inštalácie. Možno ho budete potrebovať pri budovaní novej siete alebo rozširovaní existujúcej. Efektívne zariadenie efektívne vykúri veľké a stredne veľké miestnosti. Vďaka použitiu kvalitných materiálov bude dlho funkčný.
Vlastnosti a výhody
Rozširujete sieť centrálneho vykurovania? Hľadáte efektívne zariadenia? Vyberte si oceľový radiátor Purmo C33 450 x 1200 mm zo série Compact. Tento výrobok je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele. Vďaka tomu sa rýchlo nahreje a ľahko uvoľňuje teplo. Veľmi dobre reaguje na zmeny nastavenej teploty. Oceľový radiátor Purmo C33 je vybavený bočným pripojením. To uľahčuje jeho pripojenie k štandardnej sieti. Má objem deväť litrov. Bude dobre fungovať v stredne veľkých miestnostiach. Jeho rozmery umožňujú umiestnenie zariadenia pod parapet. Môžete ho namontovať pomocou držiakov, ktoré sú súčasťou súpravy. Na Castorame nájdete aj radiátory s inými rozmermi. Pozrite si aj ďalšie príslušenstvo na vytvorenie kompletnej siete.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2243 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 152 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2243 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 44,6 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704344 |

1850 + recenzí








