DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 450 x 1800 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 450 x 1800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 450 x 1800 mm3-7 dní454,88 €369,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je perfektný spôsob, ako bez problémov vykurovať miestnosti. Vyznačuje sa odolnosťou a vynikajúcou hodnotou za peniaze. Bočné spojovacie otvory umožňujú pripojenie na ľavú alebo pravú stranu. Môžete ho zavesiť na rúčky alebo upevniť na špeciálny stojan. Na výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Postarajte sa o trvanlivosť a spoľahlivosť vašej vykurovacej inštalácie! Pomôže vám s tým kvalitný oceľový radiátor Purmo C33 450 x 1800 mm. Je vyrobený z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena, vďaka čomu je vysoko odolný voči škodlivým faktorom. Vďaka svojej veľkej univerzálnosti sa hodí do všetkých miestností – perfektne sa hodí na vykurovanie spální, obývačiek alebo chodieb. Ľahko sa zavesí pomocou montážnych konzol, ktoré sú súčasťou súpravy. V každom rohu je oceľový radiátor Purmo vybavený bočnými pripojovacími otvormi s vnútorným závitom ½". To umožňuje pripojenie na vykurovací systém z pravej alebo ľavej strany. Sada obsahuje aj zátky a odvzdušňovač. Vyrobené v Poľsku.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3364 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3364 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 66,2 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704382 |

1850 + recenzí








