DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 450 x 2000 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 450 x 2000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 450 x 2000 mm3-7 dní532,14 €432,63 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je dokonalým spôsobom, ako vytvoriť príjemnú teplotu v obývacej izbe, spálni alebo chodbe. Vďaka vysokej odolnosti vám bude slúžiť dlhú dobu. Je vybavený spojovacími otvormi, ktoré umožňujú jeho pripojenie k systému na ľavej aj pravej strane. Na poľský výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka výrobcu.
Vlastnosti a výhody
Spoľahlivá inštalácia vykurovania vyžaduje použitie dielov najvyššej kvality. Ak si chcete užiť príjemnú teplotu, vyberte si oceľový radiátor Purmo C33 450 x 2000 mm. Vďaka vyhotoveniu z hlbokoťažného oceľového plechu sa vyznačuje vysokou životnosťou a odolnosťou voči škodlivým mechanickým faktorom. Vďaka klasickému tvaru a bielej farbe sa skvele hodí do mnohých aranžmánov. Radiátor je dodávaný s prvkami, ktoré umožňujú rýchlu a bezproblémovú montáž. Súprava obsahuje stabilný nástenný montážny systém, vetrací otvor a zátky. Oceľový radiátor Purmo je recyklovateľný, čo pomáha chrániť životné prostredie. Produkt je dostupný v mnohých veľkostiach s rôznymi parametrami.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3738 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 152 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 2000 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3738 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 72,4 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704399 |

1850 + recenzí








