DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 450 x 800 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 450 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 450 x 800 mm3-7 dní238,17 €193,64 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C33 Vám umožní vykúriť stredne veľkú obývačku, kanceláriu alebo technickú miestnosť. Bol vyrobený z nízkouhlíkovej ocele v poľskej továrni. Recyklovateľné. Je dostupný v univerzálnej bielej farbe spolu so všetkými doplnkovými prvkami potrebnými na jeho inštaláciu a prevádzku.
Vlastnosti a výhody
Pýtate sa, aký radiátor zvoliť, aby ste efektívne vykúrili malú alebo stredne veľkú miestnosť s dobrou tepelnou izoláciou? Záleží vám predovšetkým na možnosti inštalácie na netradičnom mieste? Oceľový radiátor Purmo C33 450 x 800 mm je vhodný na montáž na nízke, ale dlhé miesto - zvyčajne priamo pod okná. Má profilované výhrevné platne z nízkouhlíkovej ocele, vďaka čomu funguje efektívne. Vysokú efektivitu práce zaručuje aj dobrá technická kvalita zariadení. Oceľový radiátor Purmo C33 je dostupný v univerzálnej bielej farbe, ktorá sa bude hodiť do bytových aj komerčných interiérov. Bol vyrobený v Poľsku a je možné ho recyklovať. Sada obsahuje potrebné doplnkové príslušenstvo. Pozrite si ďalšie dostupné modely radiátorov.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1495 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1495 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704306 |

1850 + recenzí








