DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 500 x 1000 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 500 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 500 x 1000 mm3-7 dní295 €239,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Chcete si zabezpečiť optimálnu teplotu pre prácu alebo odpočinok? Vyberte si oceľový radiátor Purmo, ktorý je odolný voči poškodeniu. Výrobok vyniká nielen svojou účinnosťou, ale aj estetickým vzhľadom, ktorý nenaruší dizajn interiéru. Doskový radiátor má biely odtieň a je vyrobený z kvalitných materiálov.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C33 500 x 1000 mm zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a tým aj vhodnú teplotu vo vašej domácnosti. Oceníte to najmä v jesennom a zimnom období. Oceľový radiátor je vyrobený z pevnej nízkouhlíkovej ocele. Je teda odolný voči mechanickému poškodeniu a poškriabaniu. Efektívne vykúri miestnosti ako obývačka, spálňa či detská izba. Oceľový radiátor Purmo ľahko udržíte v čistote. Stačí použiť vlhkú handričku. Prvok bol vyrobený v Poľsku a po prevádzkovej dobe je recyklovateľný. Sada obsahuje potrebné montážne prvky. Pozrite si aj radiátory Purmo v iných veľkostiach.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2035 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 152 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2035 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 41,28 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814714015 |

1850 + recenzí








