DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 500 x 1200 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 500 x 1200 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 500 x 1200 mm3-7 dní319,89 €260,07 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C33 je produkt, ktorý môžete potrebovať pri dokončovacích a renovačných prácach. Využijete ho na vybudovanie alebo modernizáciu siete ústredného kúrenia. Môžete ho umiestniť do miestností na akýkoľvek účel. Je vyrobený z prírodných materiálov, takže pri použití je možné ho recyklovať.
Vlastnosti a výhody
Modernizujete sieť ústredného kúrenia? Vymieňate opotrebované radiátory za modernejšie? Vyberte si oceľový radiátor Purmo C33 500 x 1200 mm zo série Compact. Výrobok je vyrobený z profilovaných oceľových plechov. Jeho konštrukcia umožňuje rýchly odvod tepla do okolia. Vďaka tomu zariadenie efektívne vykuruje miestnosť. Oceľový radiátor Purmo C33 je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele. Tento materiál zlepšuje výkon zariadenia. Okrem toho ovplyvňuje pevnostné parametre. Zariadenie je odolné voči náhodným nárazom a inému mechanickému poškodeniu. Nie je deformovaný. Radiátor nehrdzavie, pretože je chránený bielou farbou. Hľadáte zariadenia s vyšším výkonom? Nájdete ich v sortimente Castorama.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2442 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2442 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 49,6 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814714039 |

1850 + recenzí








