DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 500 x 1600 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 500 x 1600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 500 x 1600 mm3-7 dní441,90 €359,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo vykúri miestnosť výkonom 3256 W. Je vyrobený z odolného, za studena valcovaného oceľového plechu. Ľahko sa namontuje na ľavú alebo pravú stranu vďaka štyrom bočným pripojovacím otvorom s ½ vnútorným závitom. Sada už obsahuje potrebné príslušenstvo, ako je odvzdušňovač, úchytky a zástrčky.
Vlastnosti a výhody
Vykurovací systém vo vašej domácnosti potrebuje na spoľahlivú prevádzku kvalitné komponenty. Jedným z nich môže byť oceľový radiátor Purmo C33 500 x 1600 mm. Je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena, ktorá zaručuje vysokú pevnosť a dobrú tepelnú vodivosť. Profilované vykurovacie dosky s veľkým povrchom efektívne zvyšujú teplotu v miestnosti a vyzerajú dobre v mnohých aranžmánoch. Štyri pripojovacie otvory umožňujú pripojiť radiátor z ľavej alebo pravej strany. Všetky potrebné diely nájdete už v cene. Oceľový radiátor Purmo môžete tiež recyklovať a prispieť tak k ochrane životného prostredia. Na výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka. Vyrobené v Poľsku.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3256 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3256 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 64 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814714060 |

1850 + recenzí








