DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 1000 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 1000 mm3-7 dní293,93 €238,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Univerzálny oceľový radiátor Purmo dobre poslúži v mnohých miestnostiach. Využijete ho ako doma, tak aj v kancelárii. Zabezpečuje optimálnu teplotu v jesennom a zimnom období. Je vyrobený z kvalitných komponentov, čo sa premieta do dlhodobej životnosti a odolnosti voči mechanickému poškodeniu. Poľský výrobok je tiež recyklovateľný.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 1000 mm zaručuje vykurovanie v každej miestnosti. Poskytuje pohodlie a teplo v jesennom a zimnom období. Jeho pevná konštrukcia je vyrobená z kvalitných komponentov. Radiátor rozvádza teplo rovnomerne a je veľmi účinný. Navyše je vďaka svojmu solídnemu spracovaniu odolný voči poškodeniu, trieskam a škrabancom. To sa premieta do jeho estetického vzhľadu a dlhodobej životnosti. Ideálne pre kanceláriu, domov alebo verejné miesto. Oceľový radiátor Purmo má univerzálny biely odtieň. Toto je ideálne riešenie do každého interiéru. Navyše ide o poľský výrobok. Sada obsahuje potrebné montážne prvky. Prezrite si náš sortiment a prezrite si ďalšie modely radiátorov Purmo.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2356 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2356 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 52,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704498 |

1850 + recenzí








