DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 1400 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 1400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 1400 mm3-7 dní441,90 €359,27 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri budovaní siete ústredného kúrenia možno budete potrebovať zariadenia s bočným pripojením. Oceľový radiátor Purmo C33 je jedným z nich. Produkt môžete pripojiť k novej sieti alebo vymeniť staré zariadenie. Radiátor je vyrobený z kvalitnej ocele, čo zabezpečuje jeho odolnosť a životnosť.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 1400 mm je veľké zariadenie. Je hlboký vyše pätnásť centimetrov. Môžete ich umiestniť pod široký parapet. Zmestí sa do výklenku pod oknom. V prípade potreby ich môžete pripevniť aj na iné miesto. Môžete tiež zabudovať radiátor a vytvoriť tak funkčnú dekoráciu. Vďaka týmto rozmerom je oceľový radiátor Purmo C33 efektívny. Do vnútra sa zmestí takmer štrnásť litrov vody. Radiátor je tiež veľmi výkonný. Vďaka tomu sa teplota v miestnosti rýchlo zvýši. Radiátor bude dobre fungovať v stredne veľkých miestnostiach. V prípade potreby ho môžete podporiť ďalšími zariadeniami zo série Compact. Všetky nájdete v sortimente Castorama. Naše predajne ponúkajú aj príslušenstvo pre budovanie sietí.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3298 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1400 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3298 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 68,8 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704535 |

1850 + recenzí








