DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 1800 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 1800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 1800 mm3-7 dní532,76 €433,14 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo predstavuje estetický a efektívny spôsob vykurovania miestností vo vašej domácnosti. Je vyrobený z nízkouhlíkovej ocele valcovanej za studena, čo zaisťuje veľkú odolnosť. Pripojovacie otvory s ½" vnútorným závitom umožňujú správne pripojenie k inštalácii na ľavej alebo pravej strane. Vyrobené v Poľsku.
Vlastnosti a výhody
Záleží vám na spoľahlivom vykurovacom systéme? Vyberte si osvedčené diely, ako napríklad oceľový radiátor Purmo C33 600 x 1800 mm. Vďaka tomu, že je vyrobený z kvalitnej ocele, je vysoko odolný voči mechanickým vplyvom. Nebojí sa ani náhlych zmien tlaku vo vnútri systému. Vysoká účinnosť vám poskytuje citeľné úspory - radiátor rýchlo reaguje na zmeny v nastavení regulátora. Ľahko sa inštaluje pomocou montážnych konzol, ktoré sú súčasťou súpravy. Pre vaše pohodlie súprava obsahuje zátky a odvzdušňovač. Prvok vyzerá dobre v spálňach, obývacích izbách a chodbách. Oceľový radiátor Purmo je navyše recyklovateľný. Vzťahuje sa naň 10-ročná záruka.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 4241 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 4241 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 87 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704559 |

1850 + recenzí








