DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 2000 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 2000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 2000 mm3-7 dní597,66 €485,90 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo s výkonom 4712 W je ako stvorený na vykurovanie veľkých priestorov. Vďaka vysokej odolnosti vám môže úspešne slúžiť dlhé roky. Je ľahké ho pripojiť k zvyšku inštalácie pomocou štandardných bočných spojovacích otvorov. Vyrobené v Poľsku. V našej ponuke sú radiátory Purmo aj v iných veľkostiach.
Vlastnosti a výhody
Ak chcete mať istotu, že sa vám daný radiátor bude hodiť do obývačky, kuchyne či spálne, vyberte si univerzálny model. Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 2000 mm zabezpečí, že teplota vo vašich miestnostiach vám umožní pohodlne pracovať alebo relaxovať. Vďaka svojej konštrukcii z kvalitnej ocele je mimoriadne odolný a má dlhú životnosť. Profilované výhrevné platne v klasickej bielej farbe sa budú skvele hodiť ku všetkým aranžmánom. Oceľový radiátor Purmo je recyklovateľný. Bol vyrobený v Poľsku a vzťahuje sa naň 10-ročná záruka. Spolu s radiátorom dostanete doplnkové vybavenie - zátky, odvzdušňovač a stabilné uchytenia. V našom sortimente nájdete aj ďalšie odporúčané modely.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 4712 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 2000 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 4712 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 97,8 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704566 |

1850 + recenzí








