DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 600 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 600 mm3-7 dní244,54 €198,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo C33 je riešením šitým na mieru do malých a stredne veľkých miestností s dobrým izolačným systémom. Výrobok bol vyrobený v Poľsku z nízkouhlíkovej ocele a je možné ho recyklovať. Je dostupný v bielej farbe. Má profilované výhrevné platne, čo ovplyvňuje efektivitu jeho prevádzky. Sada obsahuje potrebné príslušenstvo.
Vlastnosti a výhody
Efektívne vykurovanie interiéru vyžaduje použitie zdroja tepla s príslušnými parametrami. Oceľový radiátor Purmo C33 600 x 600 mm je výrobok malých rozmerov a hranatého tvaru. Bude dobre fungovať tam, kde je obmedzený priestor na jeho inštaláciu. Vďaka vysokej technickej kvalite a vysokému výkonu úspešne vykúri malé aj stredne veľké miestnosti. Je dostupný v bielej farbe - vhodný do komerčných a bytových interiérov. Oceľový radiátor Purmo C33 bol vyrobený v Poľsku s použitím za studena valcovaného plechu z nízkouhlíkovej ocele. Má profilované vykurovacie platne. Dá sa recyklovať. Sada obsahuje všetky prvky na obsluhu a montáž. Skontrolujte aj iné modely radiátorov.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1414 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 152 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1414 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 30,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704450 |

1850 + recenzí








