DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1000 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1000 mm3-7 dní450,37 €366,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Praktický a pevný oceľový radiátor Purmo dobre poslúži v mnohých miestnostiach vo vašej domácnosti aj mimo nej. Poskytuje optimálnu teplotu, ktorá uprednostňuje odpočinok a prácu. Kvalitné komponenty sa premietajú aj do účinnosti a pevnej konštrukcie zariadenia. Vďaka tomu ho využijete dlhé roky.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1000 mm splní veľmi dôležitú funkciu vo vašej domácnosti alebo kancelárii. Zaručí optimálnu teplotu v jesennom a zimnom období. Výrobok zaisťuje rovnomerné rozloženie tepla a zaisťuje pohodlné podmienky pre odpočinok a prácu vo vnútri. Zariadenie je vyrobené z pevných materiálov. To sa premieta do jeho odolnosti a dlhodobej odolnosti. Na povrchu chladiča neuvidíte žiadne škrabance ani škrabance. Je odolný voči poškodeniu. Oceľový radiátor Purmo má biely odtieň, ktorý je univerzálny a estetický. Vďaka tomu nebude rušiť vaše usporiadanie. Na výrobok sa vzťahuje desaťročná záruka a je tiež recyklovateľný. Pozrite si aj ďalšie radiátory Purmo v našej ponuke.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3260 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 152 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3260 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 75,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704665 |

1850 + recenzí








