DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1200 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1200 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1200 mm3-7 dní493,82 €401,48 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri výbere vykurovacích zariadení voľte ich vysokú kvalitu a odolnosť. Ak hľadáte príslušenstvo, ktoré vydrží dlhé roky, možno budete potrebovať oceľový radiátor Purmo C33. Jedná sa o vysokokvalitné zariadenie vyrobené z nízkouhlíkovej ocele. Je odolný proti náhodnému mechanickému poškodeniu a chránený proti korózii.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1200 mm je dokončovacím výrobkom. Osvedčí sa pri rekonštrukcii siete ústredného kúrenia. Môže to byť potrebné aj pri dokončovaní novej budovy. Je vyrobený z profilovaných plechov valcovaných za studena. Je priestranný a má značný vykurovací výkon. Vďaka tomu možno oceľovým radiátorom Purmo vykurovať aj veľké miestnosti. Zariadenie je pomerne veľké a ťažké. Pri montáži na stenu môžete použiť dostupné konzoly. V prípade potreby ponúka Castorama aj stojany na radiátory. To vám pomôže posilniť nosnú konštrukciu. Naše predajne ponúkajú aj ďalšie radiátory radu Compact a príslušenstvo pre inštaláciu systémov ústredného kúrenia.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3912 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3912 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 90 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704689 |

1850 + recenzí








