DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1400 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1400 mm3-7 dní558,72 €454,24 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Potrebujete silné a efektívne zariadenia na vykurovanie miestností? Možno budete potrebovať oceľový radiátor Purmo C33 z produktovej série Compact. Zariadenie s bočným pripojením je možné nainštalovať do novej alebo existujúcej siete. Jeho vysokú kvalitu a odolnosť konštrukcie potvrdzuje desaťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1400 mm je vykurovacie zariadenie. Vyznačuje sa značnou silou. Jeho priestranné rozmery umožňujú prietok osemnástich litrov vody. Vďaka tomu je výrobok bežne vybraný na vykurovanie veľkých miestností. Dobre poslúži v obývačke alebo obývačke. Môže byť umiestnený aj v obchodných priestoroch a kanceláriách. Biely oceľový radiátor Purmo C33 je vyrobený z kvalitnej ocele. Tento materiál sa vyznačuje nízkou tepelnou zotrvačnosťou. Vďaka tomu zariadenie radu Compact rýchlo reaguje na zmeny nastavenej teploty. Radiátor môžete namontovať na stenu v horizontálnej orientácii. Na to môžete použiť prvky zo sady. V prípade potreby siahnite po príslušenstve na pripojenie vykurovacích sietí od Castorama.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 4564 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1400 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 4564 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 104 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704702 |

1850 + recenzí








