DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1600 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1600 mm3-7 dní636,60 €517,56 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo vám umožní získať dokonalú teplotu vzduchu vo vašej spálni, kuchyni alebo obývačke. Vysoký výkon bude dobre fungovať vo veľkých priestoroch a v obzvlášť náročných miestnostiach. Montážne prvky, zástrčky a odvzdušňovací ventil, ktoré sú súčasťou súpravy, umožňujú rýchlu inštaláciu. Výrobok je možné recyklovať.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte radiátor, ktorý rýchlo vykúri chladnú miestnosť? Na pomoc vám príde oceľový radiátor Purmo C33 900 x 1600 mm. Výkon 5616 W vám umožní získať príjemnú teplotu vzduchu aj počas najväčších mrazov. Vďaka svojej relatívne malej kapacite rýchlo reaguje na signály z regulačného systému. To vám dáva kontrolu nad teplotou v miestnosti, čo vám ušetrí energiu a peniaze. Oceľový radiátor Purmo je vyrobený z vysoko pevnej nízkouhlíkovej ocele. Vyznačuje sa odolnosťou voči náhlym zmenám teploty a tlaku vo vnútri systému a nárazom zvonku. Na výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka a po dlhšej dobe používania ho môžete recyklovať. Tovar vyrobený v Poľsku.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 5616 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 5616 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 119 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704719 |

1850 + recenzí








