DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 400 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 400 mm3-7 dní281,37 €228,75 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je štandardným prvkom vykurovacej inštalácie, ktorý vydáva teplo do miestnosti. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa zmestí aj do miestnosti s obmedzeným priestorom. Produkt sa vyznačuje vysokou kvalitou a funkčnosťou. Séria radiátorov Compact, ktorú nájdete v našej ponuke, obsahuje mnoho modelov, ktoré vám umožnia vybaviť celý byt.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 400 mm je vyrobený z nízkouhlíkového oceľového plechu, ktorý bol navyše podrobený procesu valcovania za studena. Tento spôsob výroby nám umožnil získať najvyššiu technickú kvalitu. Ďalšou výhodou je poľský pôvod inštalačného prvku ústredného kúrenia. Po skončení životnosti je možné výrobok recyklovať, čo znamená, že je šetrný k životnému prostrediu. Oceľový radiátor Purmo môžete namontovať v horizontálnej orientácii a pripojiť ho zboku. Výrobok je vybavený konvekčnými prvkami a profilovanými vykurovacími doskami. Sada obsahuje okrem samotného radiátora aj potrebný montážny systém, odvzdušňovač a zátky. Vďaka tomu nemusíte strácať drahocenný čas zberom komponentov.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1304 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 152 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1304 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 32,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704603 |

1850 + recenzí








