DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 800 mm
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 800 mm3-7 dní376,77 €306,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je štandardným prvkom inštalácie ústredného kúrenia. Môže byť použitý v komerčných a obytných budovách. Zariadenie poskytne správne množstvo tepla v miestnosti. Vďaka svojmu účelu použitia sa vyznačuje vysokým štandardom kvality. V našej ponuke nájdete aj mnohé ďalšie varianty radiátorov Purmo, ktorých parametre je možné prispôsobiť vašim potrebám.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo C33 900 x 800 mm bol vyrobený podľa najvyšších štandardov kvality. Na výrobu bol použitý plech z nízkouhlíkovej ocele, ktorý bol dodatočne valcovaný za studena. Celý tento proces dáva radiátoru veľkú odolnosť, ktorá bude viditeľná po mnoho rokov používania. Výhodou je navyše výborná technická kvalita. Môžete ho namontovať horizontálne pomocou bočného pripojenia. Oceľový radiátor Purmo je vybavený konvekčnými prvkami a vykurovacími doskami. Sada obsahuje aj montážne diely, zátky a odvzdušňovač. To znamená, že nemusíte strácať čas hľadaním samostatných prvkov. Radiátor je šetrný k životnému prostrediu, pretože sa dá ľahko recyklovať. Bol vyrobený v Poľsku.
- Najvyššia technická kvalita radiátora
- Vyrobené z nízkouhlíkového oceľového plechu valcovaného za studena
- Vyrobené v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2608 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 152 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| séria | Kompaktný |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2608 W |
| Zahrnuté | Upevňovací systém, zátky, odvzdušňovač |
| Hmotnosť produktu | 60,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814704641 |

1850 + recenzí








