DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV21S 450 x 600 mm
Oceľový radiátor Purmo CV21S 450 x 600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV21S 450 x 600 mm3-7 dní180,09 €146,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľ sa veľmi rýchlo zahreje a okamžite zahreje váš domov. Oceľový radiátor Purmo bol vyrobený v Poľsku. Navyše je vybavený univerzálnym spojovacím systémom. Po rokoch ho môžete recyklovať. Vďaka bielej farbe sa hodí do každej miestnosti. Pozrite sa, aké ďalšie ponuky sme pre vás pripravili v predajniach Castorama!
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV21S 450 x 600 mm bol vyrobený v Poľsku. Na jeho výrobu boli použité vysokokvalitné materiály, napr. oceľ. Je teda odolný voči korózii a negatívnym vplyvom mechanických faktorov. Biela farba a mierne lesklá povrchová úprava dodáva produktu klasický a elegantný vzhľad. Oceľový radiátor Purmo môžete po uplynutí desaťročnej záruky recyklovať. Univerzálne pripojenie vám umožní nainštalovať radiátor na akékoľvek miesto, ktoré si zvolíte. Výrobok je vybavený tepelnou reguláciou. To vám umožní zvoliť optimálnu teplotu v miestnosti. Pripravili sme pre vás široký sortiment radiátorov, príslušenstva a mnoho ďalších produktov. Vyberte si produkt prispôsobený vašim potrebám.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 636 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 636 W |
| Hmotnosť produktu | 12,78 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707000 |

1850 + recenzí








