DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV21S 600 x 1200 mm
Oceľový radiátor Purmo CV21S 600 x 1200 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV21S 600 x 1200 mm3-7 dní267,97 €217,86 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo vám umožní užívať si optimálnu úroveň tepla vo vašej domácnosti po mnoho rokov. Výrobok sa vyznačuje odolnosťou a vynikajúcim vzhľadom, pretože je vyrobený z vysoko kvalitnej ocele. Na radiátor je poskytovaná desaťročná záruka. Je dostupný v bielej farbe. Pozrite si aj ďalšie radiátory, ktoré na vás čakajú v predajniach Castorama!
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV21S 600 x 1200 mm je možné inštalovať veľmi jednoducho. Pomôže vám to okrem iného: bočné pripojenie, ktoré doplní zariadenie vykurovacieho systému vo vašej domácnosti. Radiátor Purmo je vyrobený z odolnej ocele. Je tiež vysoko odolný voči korózii. To znamená, že vám bude slúžiť dlhé roky. Po uplynutí desaťročnej záruky ho môžete recyklovať. Inštalácia radiátora bude najvhodnejšia v spálňach, obývačkách a kuchyniach. Výrobok je vybavený reguláciou teploty. Vďaka tomu si budete môcť zvoliť optimálnu úroveň tepla v miestnosti. Pozrite si široký sortiment radiátorov, príslušenstva a mnohých ďalších produktov, ktoré na vás čakajú v predajniach Castorama.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1608 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1608 W |
| Hmotnosť produktu | 34,56 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707239 |

1850 + recenzí








