DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV21S 600 x 1400 mm
Oceľový radiátor Purmo CV21S 600 x 1400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV21S 600 x 1400 mm3-7 dní293,93 €238,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak si chcete užívať teplo vo svojom dome dlhé roky, vyberte si overený produkt. Oceľový radiátor Purmo bude výbornou voľbou. Je vyrobený z kvalitnej ocele a poskytuje sa naň desaťročná záruka. Vďaka univerzálnej farbe sa hodí do každej miestnosti. Pozrite si ďalšie radiátory a príslušenstvo dostupné v predajniach Castorama!
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV21S 600 x 1400 mm je produkt, ktorý vám bude slúžiť roky. Dodáva sa s desaťročnou zárukou. Jeho veľkou výhodou je, že po jeho expirácii ho budete môcť recyklovať. Univerzálne pripojenie vám uľahčí montáž zariadenia. Práca bude vykonaná veľmi rýchlo a efektívne. Kovové prvky vo vnútri radiátora sa zahrejú za pár minút a udržia teplo po dlhú dobu. Oceľový radiátor Purmo je dostupný v univerzálnej bielej farbe a bude ladiť s dekorom každého interiéru. Oceľ je odolná voči mechanickému poškodeniu a zachováva si svoj skvelý vzhľad po dlhú dobu. Predajne Castorama ponúkajú široký sortiment radiátorov, príslušenstva a mnoho ďalších produktov.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1876 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Šírka produktu | 1400 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1876 W |
| Hmotnosť produktu | 40,32 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707253 |

1850 + recenzí








