DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV21S 600 x 500 mm
Oceľový radiátor Purmo CV21S 600 x 500 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV21S 600 x 500 mm3-7 dní180,09 €146,42 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vykurovanie miestností nebolo nikdy také jednoduché! Oceľový radiátor je univerzálny výrobok, ktorý sa dá jednoducho a rýchlo pripojiť. Je vybavená regulačnou úrovňou, ktorá umožňuje nastaviť úroveň ohrevu. Radiátor bol vyrobený v Poľsku. Dodáva sa s desaťročnou zárukou. Pozrite si ponuku radiátorov a príslušenstva, ktoré sme pre vás pripravili v predajniach Castorama.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV21S 600 x 500 mm je praktickým prvkom zariadenia na inštaláciu vykurovania. Ideálne do vašej spálne, obývačky alebo kuchyne. Bočné plochy sú vybavené oceľovými krytmi, ktoré udržia teplo po veľmi dlhú dobu. Horný povrch má kryt. Gril typu gril uľahčuje únik ohriateho vzduchu z interiéru. Každý z týchto prvkov je vyrobený z ocele, ktorá je odolná voči korózii. Radiátor si tiež roky zachováva dokonalý vzhľad. Jeho univerzálna biela farba sa hodí do každej miestnosti. Oceľový radiátor Purmo môžete namontovať na stenu alebo na podlahu podľa vlastného uváženia. Produkt bol vyrobený v Poľsku. Dodáva sa s desaťročnou zárukou. Pozrite si aj ďalšie ponuky radiátorov a príslušenstva potrebného k ich montáži.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 670 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 70 mm |
| Šírka produktu | 500 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 670 W |
| Hmotnosť produktu | 14,4 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707161 |

1850 + recenzí








