DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 1000 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 1000 mm3-7 dní232,89 €189,34 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je prvkom zatepľovacieho systému miestnosti vyrábaného v Poľsku. Zaručuje vysokú kvalitu spracovania a znižuje znečistenie ovzdušia. Je dostupný v celej krajine. Radiátor je pokrytý bielym smaltom, čo mu umožňuje ladiť s mnohými typmi interiérových dekorácií. Na zariadenie sa vzťahuje desaťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 1000 mm vyrobený v Poľsku je obľúbeným typom radiátora. Pomocou neho dokončíte inštaláciu vykurovacieho systému. Výrobok je vyrobený z ocele, čo umožňuje rýchle zahriatie. Výrazne tak skrátite čas potrebný na vykúrenie miestnosti. Oceľový radiátor Purmo má univerzálne konektory. To znamená, že ho môžete jednoducho zladiť s rúrkami najčastejšie používanými vo vykurovacích systémoch. Veľkosť výrobku umožňuje efektívnu izoláciu stredne veľkých miestností. Ideálne do obývačiek. Je vhodný aj na inštaláciu do kancelárií a iných spoločenských priestorov. Na zariadenie sa vzťahuje desaťročná záruka. Po skončení používania ho môžete recyklovať, čím znížite produkciu odpadu.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 961 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 961 W |
| Hmotnosť produktu | 15,7 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707550 |

1850 + recenzí








