DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 1400 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 1400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 1400 mm3-7 dní281,37 €228,75 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo vyrobený v Poľsku je vybavený sadou univerzálnych konektorov. Vďaka tomu ho napojíte na takmer akýkoľvek systém ústredného kúrenia. Výrobok je pokrytý bielym smaltom, čo umožňuje jeho estetické zladenie s mnohými priestorovými aranžmánmi. Na zariadenie sa vzťahuje desaťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Zima je obdobím, kedy je správne vykurovanie mimoriadne dôležité. Teplotu v miestnosti môže ovplyvniť veľa faktorov. Jedným z nich je výber najlepšieho typu radiátora. Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 1400 mm je vybavený univerzálnymi prípojkami. To umožňuje jeho použitie v najčastejšie používaných inštaláciách. Biela smaltovaná farba sa ľahko zmestí do väčšiny interiérových dizajnov. Oceľový radiátor je vyrobený z materiálu, ktorý rýchlo reaguje na teplo. To výrazne urýchli proces zahrievania miestnosti. Veľkosť produktu zaručuje pohodlie v stredne veľkých a veľkých miestnostiach. Na zariadenie sa vzťahuje desaťročná záruka. Po skončení životnosti je možné výrobok recyklovať.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1345 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1400 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1345 W |
| Hmotnosť produktu | 22,82 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707598 |

1850 + recenzí








