DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 1800 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 1800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 1800 mm3-7 dní293,93 €238,97 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Aby ste mohli priestor pohodlne využívať na jeseň a v zime, je veľmi dôležité ho správne vykurovať. Oceľový radiátor Purmo napojený na systém ústredného kúrenia bude na tento účel ako stvorený. Radiátor je pokrytý neutrálnou bielou emulziou, takže ho ľahko zladíte do akéhokoľvek typu interiéru.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 1800 mm je prvkom potrebným na vytvorenie vnútornej siete ústredného kúrenia. Toto riešenie umožňuje efektívne a rýchle vykurovanie celého priestoru. Kachle ohrievajú vodu na určitú teplotu. Potom sa pod tlakom privádza potrubím do radiátorov. Vďaka tomu je nárast teploty rozložený rovnomerne. Oceľový radiátor je vyrobený z opakovane použiteľných materiálov. Poľský výrobca sa týmto spôsobom stará o prírodné prostredie. Použitie opätovne použiteľných materiálov znižuje emisie odpadu. Produkt funguje dobre vo veľkých miestnostiach. Vďaka bielej farbe ho ľahko zladíte ku každému typu aranžmánu. Na oceľový radiátor Purmo sa vzťahuje desaťročná záruka.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1730 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1730 W |
| Hmotnosť produktu | 28,26 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707611 |

1850 + recenzí








