DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 2000 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 2000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 2000 mm3-7 dní322,25 €262 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pri návrhu vnútorného zatepľovacieho systému by ste mali brať do úvahy plochu a podľa toho zvoliť veľkosť radiátora. Oceľový radiátor Purmo je ideálny pre veľké priestory, ako sú cvičebne alebo školské učebne. Produkt bol vyrobený v Poľsku, takže je ľahko dostupný v obchodoch po celej krajine.
Vlastnosti a výhody
Efektívne vykurovanie úžitkových priestorov je pomerne náročná úloha. Ak sa rozhodnete pre inštaláciu ústredného kúrenia, dávajte pozor na veľkosť miestnosti. Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 2000 mm je skvelým riešením do veľkej miestnosti. Vďaka dvojmetrovej výhrevnej ploche si ľahko vytvoríte pohodlné pracovné podmienky. Oceľový radiátor má univerzálne pripojenia. To vám umožní pripojiť naše radiátory na bežne používané potrubia. Biela farba produktu umožňuje prispôsobiť sa takmer akémukoľvek typu interiéru. Radiátor bol vyrobený v Poľsku. Vďaka tomu jeho preprava nespôsobuje veľké škody na životnom prostredí. Na konci svojej životnosti je možné zariadenie recyklovať. Na radiátor sa vzťahuje desaťročná záruka.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1922 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 2000 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1922 W |
| Hmotnosť produktu | 32,6 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707628 |

1850 + recenzí








