DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 400 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 400 mm3-7 dní161,38 €131,20 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV22 je poľský výrobok. Je vybavená univerzálnym pripojením na vykurovaciu sieť umiestnenou v bočnom paneli. Skvele sa hodí ako hlavné vykurovacie zariadenie v obytných miestnostiach. Hodí sa do moderných aj tradičných interiérov. Na radiátor sa vzťahuje desaťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 400 mm sa vďaka svojim rozmerom dobre uplatní v malých miestnostiach. Využijete ho všade tam, kde nemôžete inštalovať väčšie radiátory. Model je vyrobený z nízkouhlíkového plechu valcovaného za studena. Boky sú ukončené pevnou doskou. V hornej časti je kryt grilovacieho typu. Parametre plechu spĺňajú európske normy. Na boku radiátora je univerzálne pripojenie. Umožňuje efektívnu inštaláciu do vykurovacieho systému domu. Malé rozmery radiátora v kombinácii s minimalistickým štýlom umožňujú jeho použitie takmer v každej miestnosti. Skvele zapadne do moderného aj klasického interiéru. Oceľový radiátor Purmo CV22 je dodávaný s desaťročnou zárukou.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 384 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 384 W |
| Hmotnosť produktu | 6,52 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707499 |

1850 + recenzí








