DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 600 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 600 mm3-7 dní172,47 €140,22 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je možné jednoducho pripojiť na potrubie štandardnej veľkosti. Výrobok je pokrytý bielym smaltom. Umožňuje vám ho esteticky zladiť s väčšinou priestorov. Radiátor bol vyrobený v Poľsku s použitím recyklovateľných materiálov, takže je šetrný k životnému prostrediu.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 600 mm je jedným z prvkov vykurovacieho systému. Umožňuje izolovať miestnosť napojenú na sieť ústredného kúrenia. Vďaka malým rozmerom je zariadenie vhodné na použitie v malých miestnostiach. Výrobok má univerzálne pripojenie. Vďaka tomu ho môžete použiť s väčšinou typov potrubí. Biely radiátor je vyrobený z ocele. To spôsobí, že sa pomerne rýchlo zahreje. Umožňuje vám veľmi rýchlo vykurovať miestnosť. Oceľový radiátor Purmo bol vyrobený v Poľsku. Jeho výberom podporujete lokálnych výrobcov. Zariadenie spĺňa normy umožňujúce po skončení životnosti recykláciu. Záručná doba na výrobok je desať rokov.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 577 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 577 W |
| Hmotnosť produktu | 9,78 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707512 |

1850 + recenzí








