DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 700 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 700 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 700 mm3-7 dní189,10 €153,74 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo je základným prvkom systému ústredného kúrenia. Výrobok je vhodný na inštaláciu do malých miestností, ktoré sa veľmi rýchlo zohrejú. Radiátor je bielej farby, čo uľahčuje jeho zladenie s mnohými priestorovými aranžmánmi. Na zariadenie sa vzťahuje desaťročná záruka.
Vlastnosti a výhody
Rozhodli ste sa pri rekonštrukcii bytu vymeniť radiátory? Skvelou náhradou za klasické „plutvy“ bude biely oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 700 mm. Produkt bol vyrobený v Poľsku. Z tohto dôvodu sa môžete spoľahnúť na jeho širokú dostupnosť. Používanie miestne vyrábaných zariadení znižuje znečistenie ovzdušia. Vyskytuje sa pri dlhej preprave, ktorej sa v prípade dovážaných produktov nedá vyhnúť. Oceľový radiátor Purmo môžete po skončení životnosti recyklovať. Takto znížite množstvo vyprodukovaného odpadu. Výrobok je vhodný do stredne veľkých miestností. Skvele sa bude hodiť do kuchyne, kúpeľne a úspešne ho môžete nainštalovať aj do predsiene. Na zariadenie sa vzťahuje desaťročná záruka.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 673 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 700 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 673 W |
| Hmotnosť produktu | 11,4 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707529 |

1850 + recenzí








