DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 800 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 800 mm3-7 dní202,96 €165,01 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Pre inštaláciu systému ústredného kúrenia v byte alebo nebytových priestoroch je potrebný správne zvolený radiátor. Oceľový radiátor Purmo má univerzálne pripojenia. Vďaka tomu ho ľahko zladíte s najbežnejšími modelmi rúr. Zariadenie je vyrobené z recyklovateľného materiálu.
Vlastnosti a výhody
Podmienkou pohodlného užívania akéhokoľvek priestoru je vhodná vnútorná teplota. Najúčinnejším spôsobom vykurovania je ústredné kúrenie. Správne zvolený sporák ohrieva vodu. Ten je následne distribuovaný do radiátorov umiestnených vo všetkých miestnostiach. Priestory tak efektívne vykúrite. To tiež pomáha bojovať proti vlhkosti a zabraňuje plesniveniu miestnosti. Biely oceľový radiátor Purmo CV22 300 x 800 mm je kvalitný poľský výrobok. Nájdete ho v našich predajniach po celej SR. Na oceľový radiátor Purmo poskytuje výrobca desaťročnú záruku. Po skončení životnosti je možné zariadenie recyklovať. Vďaka tomu prispievate k znižovaniu množstva vyprodukovaného odpadu.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 769 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 769 W |
| Hmotnosť produktu | 13,04 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707536 |

1850 + recenzí








