DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 500 x 1000 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 500 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 500 x 1000 mm3-7 dní244,54 €198,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV22 je pevný a odolný poľský výrobok. Vzťahuje sa naň desaťročná záruka výrobcu. Nezáleží na tom, či vaše vykurovacie zariadenie vedie v stene alebo v podlahe. Zariadenie má spodné aj bočné pripojenie. Výška radiátora je päťdesiat centimetrov a jeho dĺžka je jeden meter.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV22 500 x 1000 mm je ekologický a ekonomický výrobok. Malá kapacita vody v porovnaní s inými radiátormi znamená, že rýchlo reaguje na signály automatických regulačných zariadení. To šetrí energiu. Radiátor je vyrobený z ocele. Vďaka tomu sa zariadenie rýchlo zahreje. Za pár okamihov po otočení gombíka bude vo vašej izbe príjemne teplo. Navyše materiál, z ktorého je vyrobený, umožňuje recykláciu. Vďaka bielej farbe produktu vyzerá skvele v moderných interiéroch. Bude dobre fungovať v spálni, obývačke a kuchyni. Oceľový radiátor Purmo CV22 nájdete na našej stránke v rôznych veľkostiach. Vďaka tomu si môžete vybrať zariadenie, ktoré sa rozmerovo dokonale hodí do vašich miestností.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1470 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1470 W |
| Hmotnosť produktu | 27,7 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814714350 |

1850 + recenzí








