DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 500 x 600 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 500 x 600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 500 x 600 mm3-7 dní208,50 €169,51 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV22 je vyrobený z ocele. Vďaka tomuto materiálu sa zariadenie rýchlo zahreje. Vďaka tomu bude pár okamihov po zapnutí vo vašej izbe príjemne teplo. Malá kapacita vody spôsobuje, že radiátor rýchlo reaguje na signály z termostatu. Tým sa efektívne znižuje spotreba energie.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV22 je výbornou voľbou do kuchyne, kúpeľne alebo spálne. Výrobok je päťdesiat centimetrov vysoký a šesťdesiat centimetrov dlhý. Bude dobre fungovať v malých miestnostiach, kde je dôležité každé voľné miesto. Biely výrobok sa perfektne hodí do svetlých interiérov. Ak je váš byt alebo dom zariadený v modernom štýle, ak plánujete očarujúce alebo škandinávske usporiadanie - tento radiátor je pre vás. Zo všetkých strán je pokrytá profilovanými krytmi. To zvyšuje jeho estetiku. Oceľový radiátor Purmo CV22 500 x 600 mm je poľský výrobok. Na jeho bezproblémovú prevádzku získate desaťročnú záruku. Navyše, keď sa opotrebuje a budete ho chcieť vymeniť za nový, môžete starý radiátor recyklovať.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 882 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 600 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 882 W |
| Hmotnosť produktu | 16,62 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814714312 |

1850 + recenzí








