DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 500 x 800 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 500 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 500 x 800 mm3-7 dní244,54 €198,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV22 je poľský výrobok. Bol vyrobený z ocele. Tento materiál umožňuje rýchle zahriatie zariadenia. Vďaka tomu je v dome teplo len pár minút. Produkt má relatívne nízku kapacitu vody. To umožňuje efektívnejšiu interakciu s termostatom, čo šetrí energiu.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV22 500 x 800 mm v bielej farbe sa skvele hodí do škandinávskeho usporiadania bytu. Skvelou voľbou bude aj do glamour interiérov. Môžete ho nainštalovať do kúpeľne, kuchyne, detskej izby alebo spálne. Profilovaný kryt prednej dosky zvyšuje estetiku produktu. Horný kryt grilovacieho typu umožňuje neobmedzený tok tepla. Pripojiť ho môžete ako zospodu, tak aj zboku. Výrobok je päťdesiat centimetrov vysoký a osemdesiat centimetrov dlhý. Ak potrebujete pevný a odolný radiátor, v našej ponuke nájdete aj tento model v iných rozmeroch. Na oceľový radiátor Purmo CV22 poskytuje výrobca desaťročnú záruku. Je recyklovateľný, vďaka čomu je šetrný k životnému prostrediu.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1176 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 500 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1176 W |
| Hmotnosť produktu | 22,16 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814714336 |

1850 + recenzí








