DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 1600 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 1600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 1600 mm3-7 dní371,81 €302,28 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV22 efektívne vykúri vašu miestnosť. Je vyrobený z odolnej ocele, takže vám bude slúžiť dlhé roky. Ľahko sa inštaluje pomocou špeciálnych držiakov. Ľahko ho pripojíte k inštalácii vďaka univerzálnym pripojeniam. Na výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka. Je dostupný v niekoľkých veľkostiach.
Vlastnosti a výhody
Ak si ceníte spoľahlivosť zariadení vo vašom vykurovacom systéme, pozrite sa na výhody oceľového radiátora Purmo CV22 600 x 1600 mm. Materiál - kvalitná oceľ - sa vyznačuje výbornou tepelnou vodivosťou a má pozitívny vplyv na energetickú účinnosť. Radiátor odolá prevádzkovému tlaku 8 bar, čo znižuje riziko poruchy. Pri zapájaní to nie je problém – stačia vám univerzálne konektory. Klasický tvar a farba radiátora z neho robia dokonalý doplnok každého aranžmánu. Oceľový radiátor Purmo CV22 je dostupný v niekoľkých veľkostiach líšiacich sa výkonom. Na prvok sa vzťahuje desaťročná záruka výrobcu.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2734 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2734 W |
| Hmotnosť produktu | 52,64 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707949 |

1850 + recenzí








