DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 1800 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 1800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 1800 mm3-7 dní423,11 €343,99 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV22 slúži na efektívne vykurovanie miestností. Jeho veľká výhrevná plocha mu umožňuje úspešne udržiavať príjemnú teplotu vo veľkom interiéri. Pri montáži to nie je problém vďaka univerzálnym pripojeniam. Vysoká hodnota maximálneho pracovného tlaku zaručuje bezpečnosť inštalácie.
Vlastnosti a výhody
Teplota je jedným z faktorov, ktorý je rozhodujúci pre vašu pohodu v danej miestnosti. Preto je dôležité správne vykurovať interiér. Pomôže vám s tým oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 1800 mm. Je vyrobený z kvalitnej ocele, ktorá dokonale prenáša teplo z vody v systéme do miestnosti. Odoláva tlaku až 9 barov a teplote 110 °C, čo zaisťuje bezpečnosť inštalácie aj pri náhlych zmenách teploty vody. Vďaka efektívnemu prenosu tepla a veľkej vykurovacej ploche je jeho výkon až 3076 W. Univerzálny typ pripojení a ich rozteč umožňujú jednoduchú montáž oceľového radiátora Purmo. Na výrobok sa vzťahuje desaťročná záruka, takže sa poruchy nemusíte dlho obávať.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3076 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1800 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3076 W |
| Hmotnosť produktu | 60,12 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707956 |

1850 + recenzí








