DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 2000 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 2000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 2000 mm3-7 dní428,92 €348,72 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV22 bol vyrobený v Poľsku. Má desaťročnú záruku. Keď chcete vymeniť radiátory, môžete ich recyklovať. Ide o odolný výrobok vyrobený z ocele. Veľmi rýchlo sa zahrieva. Vďaka tomu sa po zapnutí ohrievača za pár okamihov dostaví v miestnosti príjemná teplejšia klíma.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 2000 mm je vybavený univerzálnymi prípojkami. Toto riešenie umožňuje pripojenie k inštaláciám podlahového aj stenového vykurovania. Oceľový panelový radiátor je vybavený bočnými krytmi. Predná doska má estetický, profilovaný tvar. Horné kryty sú však vo forme roštu, vďaka čomu teplo ľahšie preniká do miestnosti. Oceľový radiátor Purmo CV22 je zariadenie so značným výkonom. Vďaka tomu ľahko vykúrite obývačku aj priestranné izby. Biela farba produktu sa bude dobre hodiť do moderných interiérov. Môže byť použitý v domácich aj komerčných priestoroch. V našej ponuke nájdete aj radiátory Purmo CV22 s rôznym výkonom a rozmermi.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3418 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 2000 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3418 W |
| Hmotnosť produktu | 65,8 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707963 |

1850 + recenzí








