DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 2300 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 2300 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 2300 mm3-7 dní519,78 €422,59 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV22 slúži na vykurovanie miestností. Jeho veľká výhrevná plocha ho robí veľmi výkonným a umožňuje vykúriť veľký priestor. Vysoká hodnota maximálneho pracovného tlaku zaisťuje bezpečnosť inštalácie. Produkt bol vyrobený v Poľsku. Recyklovateľné.
Vlastnosti a výhody
Ak si ceníte efektivitu, biely oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 2300 mm je dobrou voľbou. Vďaka svojim rozmerom je veľmi výkonný. Môžete ním vykúriť miestnosť do 60 m2. Rozteč spojov je 550 mm, používa sa hlavne v starších objektoch. Ak teda vymieňate liatinové radiátory, práve pre vás je určený oceľový radiátor Purmo CV22. Nemusíte vymieňať potrubie ani lámať dlaždice, takže ušetríte čas a peniaze. Vďaka desaťročnej záruke sa nemôžete dlho obávať porúch. Radiátor bol vyrobený v Poľsku. Ak si to vyberiete, podporíte poľské podnikanie. Okrem toho je možné radiátor po skončení životnosti recyklovať. Je teda šetrný k životnému prostrediu.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 3931 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 2300 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 3931 W |
| Hmotnosť produktu | 75,67 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707970 |

1850 + recenzí








