DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 700 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 700 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 700 mm3-7 dní193,29 €157,15 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Hľadáte zariadenie, ktoré vám umožní rýchlo vykúriť miestnosti vo vašej domácnosti a ktoré bude zároveň odolné? Oceľový radiátor Purmo CV22 je to, čo hľadáte. Výrobok je vyrobený z ocele. Vďaka tomu sa rýchlo zohreje a vyžaruje teplo do miestností. Materiál, z ktorého je vyrobený, umožňuje aj recykláciu produktu. Je to odolné zariadenie. Výrobca naň dáva desaťročnú záruku.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV22 je zariadenie s rozmermi šesťdesiat krát sedemdesiat centimetrov. Ideálne do kúpeľne, kuchyne alebo spálne. Vďaka bielej farbe je vhodnou voľbou do škandinávskych, glamour alebo pop art interiérov. Predná doska chladiča bola profilovaná, aby sa zlepšila jeho estetika. Horná časť zariadenia má mriežku, ktorá umožňuje voľnú výmenu tepla s okolím. Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 700 mm je jedným z modelov tohto zariadenia dostupným na našej stránke. Ak hľadáte niečo s väčším výkonom alebo menšími rozmermi - v našej ponuke nájdete ten správny produkt. Radiátor vyrobený v Poľsku je vybavený univerzálnymi pripojeniami. Vďaka tomu ho jednoducho pripojíte k inštalácii vykurovania v stene aj v podlahe.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1196 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 102 mm |
| Šírka produktu | 700 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1196 W |
| Hmotnosť produktu | 23,03 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707864 |

1850 + recenzí








