DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 900 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 900 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 900 mm3-7 dní244,54 €198,81 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV22 s rozmermi šesťdesiat krát deväťdesiat centimetrov je zariadenie s relatívne malou kapacitou vody. Vďaka tomu rýchlo reaguje na signály zo zariadení, ktoré automaticky regulujú teplotu. Toto riešenie vám ušetrí energiu a peniaze. Tento radiátor je poľský výrobok, veľmi obľúbený medzi našimi zákazníkmi.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV22 je doskové zariadenie. Bol postavený s bočnými krytmi. Predný panel radiátora je esteticky profilovaný. Horný kryt grilovacieho typu uľahčuje prúdenie tepla do okolia. Radiátor je vyrobený z ocele. Vďaka tomuto materiálu sa zariadenie rýchlo zahreje. Vďaka tomu rýchlo uvoľňuje teplo do okolia. Vďaka tomu za pár okamihov od zapnutia ohrievača pocítite v miestnosti príjemné teplo. Zariadenie vyrobené z ocele môžete tiež recyklovať. Na oceľový radiátor Purmo CV22 600 x 900 mm poskytuje výrobca desaťročnú záruku. Biele zariadenie bude skvelou voľbou pre interiéry zariadené v modernom štýle. Veľmi dobre poslúži v kúpeľni, kuchyni či spálni.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1538 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 900 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1538 W |
| Hmotnosť produktu | 30,06 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814707888 |

1850 + recenzí








