DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 900 x 1000 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 900 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 900 x 1000 mm3-7 dní368,59 €299,67 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV22 vykúri celú vašu miestnosť. Univerzálne pripojenia vám umožnia rozhodnúť sa, z ktorej strany ho pripojíte. Radiátor je odolný aj voči vysokému tlaku – nezlyhá aj napriek zmenám teploty vody. Klasická biela farba sa hodí do každého interiéru. Radiátor bol vyrobený v Poľsku.
Vlastnosti a výhody
Chcete vykurovať miestnosť s veľkou plochou alebo s nadpriemernými tepelnými stratami? Hľadáte vysokovýkonný radiátor? Oceľový radiátor Purmo CV22 900 x 1000 mm je pre vás! Vyznačuje sa veľmi vysokým vykurovacím výkonom a nízkou kapacitou. Vďaka univerzálnym pripojeniam ho môžete pripojiť k inštalácii zospodu aj z bočných strán. Biely oceľový radiátor je odolný aj voči náhlym zmenám teploty vody – má vysoký maximálny pracovný tlak. Klasická farba sa hodí do každej miestnosti. Desaťročná záruka dokazuje, že sa z kvalitného produktu budete tešiť dlho. Recyklovateľné – vyberte si ho, ak vám záleží na našej planéte.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2388 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2388 W |
| Hmotnosť produktu | 50,7 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814708069 |

1850 + recenzí








