DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 900 x 400 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 900 x 400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 900 x 400 mm3-7 dní250,08 €203,32 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV22 je ideálny na vykurovanie malých miestností. Po určitom čase používania je možné oceľ, z ktorej je výrobok zložený, opätovne použiť. Dlhá záručná doba znamená, že máte istotu o spoľahlivosti produktu a nemusíte sa obávať opráv. Biela farba radiátora je neutrálna a hodí sa do všetkých interiérov.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV22 900 x 400 mm je určený na vykurovanie priestorov. Na malom priestore bude dobre plniť svoju funkciu. Radiátor má vysoký maximálny pracovný tlak. Vďaka tomu je inštalácia bezpečná aj v prípade náhlych zmien teploty vody vo vnútri. Oceľový radiátor Purmo CV22 má malé rozmery. Vďaka tomu ho môžete umiestniť aj na úzku stenu. Desaťročná záručná doba vám umožňuje nestarať sa dlhodobo o náklady na prípadné opravy. Produkt bol vyrobený v Poľsku. Jeho kúpou podporujete poľské továrne a ich zamestnancov. Keď vám oceľový radiátor Purno po mnohých rokoch prestane slúžiť, môžete ho recyklovať.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 955 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 400 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 955 W |
| Hmotnosť produktu | 20,28 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814708007 |

1850 + recenzí








