DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV22 900 x 800 mm
Oceľový radiátor Purmo CV22 900 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV22 900 x 800 mm3-7 dní295 €239,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV22 aj napriek svojim malým rozmerom dokáže vykúriť vaše miestnosti veľkým výkonom. Produkt má univerzálne pripojenia - je len na vás, ako ho nainštalujete. Tradičná biela farba sa hodí do každého typu miestnosti. Pri kúpe radiátora naň získate desaťročnú záruku.
Vlastnosti a výhody
Radiátor je nepostrádateľným prvkom takmer každého poľského interiéru. Ak je to to, čo potrebujete, pozrite sa na biely oceľový radiátor Purmo CV22 900 x 800 mm. Zabezpečí teplo vašim štyrom stenám s vysokým vykurovacím výkonom. Je vhodný aj do miestností s výraznými tepelnými stratami alebo veľkou plochou. Univerzálne pripojenia vám poskytujú slobodu pri inštalácii. Oceľový radiátor Purmo CV22 je možné pripojiť vľavo, vpravo alebo zospodu. Jeho klasická farba sa bude hodiť do každého interiéru, bez ohľadu na dekor. Kúpou získate desaťročnú záruku. Produkt vyrobený v Poľsku. Jeho kúpou podporujete poľské iniciatívy. Je recyklovateľný – je šetrný k našej planéte.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1910 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 900 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1910 W |
| Hmotnosť produktu | 40,56 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814708045 |

1850 + recenzí








