DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 1000 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 1000 mm3-7 dní280,95 €228,41 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV33 je efektívnym a spoľahlivým prvkom vášho systému ústredného kúrenia. Vďaka nemu budú vaše štyri steny príjemne teplé. Desaťročná záruka vám dáva pohodlie a istotu dobrého výberu. Biela farba je estetická a umožňuje inštaláciu radiátora v akejkoľvek miestnosti. Radiátor bol vyrobený v Poľsku.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte radiátor? Oceňujete efektivitu a istotu konania? Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 1000 mm zahreje a zahreje vašu miestnosť. Desaťročná záruka vás v tomto stave udrží dlhé roky. Radiátor sa vyznačuje vysokým maximálnym pracovným tlakom. Vďaka tomu sa nemusíte obávať, že systém zlyhá aj v prípade náhlych zmien tlaku a teploty vody vo vnútri. Univerzálny typ pripojenia znamená, že existuje niekoľko spôsobov, ako možno oceľový radiátor Purmo CV33 pripojiť k iným prvkom systému. Biela farba je univerzálna a bude sa hodiť do každého interiéru. Po použití ho môžete recyklovať. Produkt bol vyrobený v Poľsku.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1347 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1347 W |
| Hmotnosť produktu | 25 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814708915 |

1850 + recenzí








