DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 1200 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 1200 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 1200 mm3-7 dní306,91 €249,52 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV33 je zariadenie, ktoré poslúži na rýchle a efektívne vykurovanie miestností vo vašej domácnosti. Výrobok je vyrobený z ocele. Tento materiál veľmi dobre vyžaruje teplo do okolia. Výrobok je vyrobený v bielej farbe, takže sa ľahko zmestí do akéhokoľvek dekoru. Radiátor je po použití recyklovateľný.
Vlastnosti a výhody
Ak hľadáte pevný radiátor, ktorý vám bude slúžiť roky, vyberte si oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 1200 mm. Ponúkaný výrobok je vyrobený z ocele, ktorá je vysoko odolná proti mechanickému poškodeniu. Tento materiál navyše veľmi dobre vyžaruje teplo do okolia, čo umožňuje rýchle zahriatie celého objemu. Typ pripojenia radiátora je univerzálny. Môžete ho teda použiť v akejkoľvek miestnosti, ako na podlahe, tak aj na stene. Radiátor je lakovaný v univerzálnej bielej farbe. Oceľový radiátor Purmo je výrobok vyrobený v Poľsku. Môžete ho nainštalovať nielen do obytných priestorov, ale aj do komerčných priestorov. Po skončení životnosti je možné výrobok recyklovať.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1616 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1200 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1616 W |
| Hmotnosť produktu | 30 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814708939 |

1850 + recenzí








