DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 1400 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 1400 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 1400 mm3-7 dní371,81 €302,28 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Zabezpečte si príjemné tepelné podmienky vo svojom byte inštaláciou oceľového radiátora Purmo CV33. Je vyrobený z ocele, ktorá nielenže veľmi dobre vydáva teplo, ale je aj odolná voči korózii. Produkt sa rýchlo zahrieva. Vďaka tomu v krátkom čase dosiahnete požadovanú teplotu vo svojom byte. Prezentovaný radiátor je výrobok vyrobený v Poľsku. Poskytujeme naň desaťročnú záruku.
Vlastnosti a výhody
Pre zabezpečenie stabilnej teploty v byte počas zimných mrazov si vyberte oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 1400 mm. Tento radiátor je funkčný a spoľahlivý. Zabezpečuje pohodlie a teplo miestností na najvyššej úrovni. Výrobok sa rýchlo zahreje, takže v krátkom čase dosiahnete požadovanú teplotu v miestnosti. Radiátor je vyrobený z veľmi pevných materiálov. Vyrobené v bielej farbe sa hodí do každého interiéru. Oceľový radiátor Purmo je výrobok vyrobený v Poľsku. Je určený nielen do bytových priestorov, ale aj do kancelárií. Naša ponuka ho obsahuje aj v mnohých iných veľkostiach. Pri kúpe naň dávame desaťročnú záruku. Váš použitý radiátor je možné recyklovať.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1886 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1400 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1886 W |
| Hmotnosť produktu | 35 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814708953 |

1850 + recenzí








