DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 2000 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 2000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 2000 mm3-7 dní480,84 €390,93 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Vybudujte si efektívny vykurovací systém vo svojom byte inštaláciou oceľového radiátora Purmo CV33. Môžete ho použiť v každej miestnosti, či už v spálni, kuchyni alebo kúpeľni. Ponúkaný radiátor je možné jednoducho namontovať na podlahu alebo na stenu. Zariadenie bolo vyrobené v Poľsku. Dodávajú sa s desaťročnou zárukou.
Vlastnosti a výhody
Prezentovaný oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 2000 mm je produkt vytvorený v Poľsku. Odporúčame, ak vytvárate alebo rekonštruujete vykurovací systém vo svojom byte. Tento radiátor je veľmi funkčný. Vyznačuje sa tiež bezchybným vzhľadom. Je vyrobený z ocele, ktorá je vysoko odolná voči vonkajším faktorom. Je tiež chránený pred škodlivými účinkami vlhkosti. Oceľový radiátor Purmo je esteticky umiestnený a natretý bielou farbou. To vám umožní ľahko ho umiestniť do akejkoľvek miestnosti. Radiátor nie je výrobkom, ktorý sa ťažko montuje. Zvládnete to aj bez pomoci profesionálneho tímu. Pri kúpe radiátora vám dávame desaťročnú záruku.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2694 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 2000 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2694 W |
| Hmotnosť produktu | 50 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814708984 |

1850 + recenzí








