DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 900 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 900 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 900 mm3-7 dní267,97 €217,86 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Oceľový radiátor Purmo CV33 je skvelý spôsob, ako vykúriť miestnosť. Jeho optimálne rozmery a vykurovací výkon ho predurčujú do interiéru vášho domova. Môžete ho pripojiť zospodu alebo z bokov. Bol vyrobený v Poľsku. Po dobe používania môžete radiátor recyklovať - je šetrný k životnému prostrediu.
Vlastnosti a výhody
Hľadáte komponenty systému ústredného kúrenia? Záleží vám na spoľahlivosti a efektivite? Pozrite si biely oceľový radiátor Purmo CV33 300 x 900 mm. Vďaka jeho vykurovaciemu výkonu bude vo vašej miestnosti udržiavaná optimálna teplota. Bezpečnosť pri náhlej zmene teploty zaisťuje vysoká hodnota maximálneho pracovného tlaku. Univerzálny typ pripojení umožňuje pripojiť ho z ľavej alebo pravej strany, ako aj zospodu. To vám umožní usporiadať priestor na stene tak, ako chcete. Oceľový radiátor Purmo CV33 má desaťročnú záruku. To znamená celé desaťročie dôvery, že máte funkčný a spoľahlivý produkt. Biela farba je neutrálna a hodí sa do každého interiéru bez ohľadu na dekor a funkčnosť.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1212 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 900 mm |
| Výška produktu | 300 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1212 W |
| Hmotnosť produktu | 22,5 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814708908 |

1850 + recenzí








