DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 450 x 1600 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 450 x 1600 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 450 x 1600 mm3-7 dní454,88 €369,82 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Nainštalujte oceľový radiátor Purmo CV33 450 x 1600 mm do celého bytu, aby ste vytvorili spoľahlivý vykurovací systém. Ponúkaný radiátor je veľmi odolný výrobok. Je vyrobený z pevnej ocele. Radiátor môžete umiestniť ako na podlahu, tak aj na stenu. Vďaka tomu ho využijete nielen v spálni, ale aj v kúpeľni. Tento radiátor je poľský výrobok. Poskytujeme naň desaťročnú záruku.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV33 450 x 1600 mm je produkt, ktorý úspešne využijete vo svojom byte. Bude to nevyhnutný prvok pri vytváraní vykurovacieho systému. Tento produkt vám zaručí udržanie príjemnej teploty v každej z vašich izieb. Oceľový radiátor je veľmi funkčný produkt. Vďaka bielej farbe sa radiátor hodí do každého interiéru bez ohľadu na jeho štýl. Typ pripojenia radiátora je univerzálny. Oceľový radiátor Purmo môžete inštalovať aj do stiesnených priestorov, keďže je možné ho zavesiť na stenu. Inštalácia produktu nie je náročná a môžete to urobiť sami. Tento radiátor je poľský výrobok. Pri budúcej výmene sa dá recyklovať.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2990 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1600 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2990 W |
| Hmotnosť produktu | 59,84 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709134 |

1850 + recenzí








