DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 450 x 800 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 450 x 800 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 450 x 800 mm3-7 dní295 €239,83 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Na vytvorenie optimálnych vykurovacích podmienok vo vašej domácnosti použite oceľový radiátor Purmo CV33. Je vyrobený z pevných materiálov. Vďaka tomu vám bude slúžiť dlhé roky. Je dokončená v bielej farbe. Vďaka tomu zapadne do každého interiéru a nenaruší usporiadanie miestnosti. Ponúkaný radiátor je možné recyklovať.
Vlastnosti a výhody
Použitím oceľového radiátora Purmo CV33 450 x 800 mm v celom byte efektívne zabezpečíte teplo do všetkých miestností. Produkt je funkčný a praktický. Radiátor je vyrobený z kvalitných materiálov. Produkt sa rýchlo zahreje, takže na príjemnú teplotu nebudete musieť dlho čakať. Radiátor je natretý bielou farbou, takže bez problémov zapadne do každého interiéru. Samotná montáž si nevyžaduje použitie špecializovaného náradia – zvládnete ju bez problémov. Typ pripojenia je univerzálny. Radiátor môžete nainštalovať zospodu a zboku. Oceľový radiátor Purmo je lakovaný bielou farbou. Môžete si ho teda vybrať bez obáv, že sa vám nebude hodiť do interiéru. Tento radiátor je produkt vyrobený v Poľsku.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 1495 W
Technické špecifikácie
| Hĺbka produktu | 105 mm |
|---|---|
| Šírka produktu | 800 mm |
| Výška produktu | 450 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 1495 W |
| Hmotnosť produktu | 29,92 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709066 |

1850 + recenzí








