DOMÁCNOSŤ.
NÁRADIE A MONTÁŽ
ŠKODCE
SKLAD A GARÁŽ
STAVEBNÍCTVO
ZÁHRADA



- Úvod
- Vykurovanie a klimatizácia
- Vykurovanie
- Radiátory
- Oceľové radiátory
- Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1000 mm
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1000 mm
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Oceľový radiátor Purmo CV33 600 x 1000 mm3-7 dní351,04 €285,40 € bez DPH
Detaily produktu
Informácie o produkte
Ak chcete, aby bol vykurovací systém vo vašej domácnosti spoľahlivý a slúžil vám roky, nainštalujte si kvalitné radiátory. Oceľový radiátor Purmo CV33 je produkt, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou. Môžete ho namontovať na podlahu aj na stenu. Biely radiátor sa bude hodiť do každej miestnosti.
Vlastnosti a výhody
Oceľový radiátor Purmo CV33 je kvalitný poľský výrobok. Použite ho ako súčasť inštalácie vykurovania a efekt vás určite poteší. Radiátor je vyrobený z ocele, čo je trvanlivý a odolný materiál. Inštalácia radiátora nezaberie veľa času a nie je náročná. Zariadenie môžete nainštalovať sami bez pomoci renovačného tímu. Oceľový radiátor Purmo má aj vizuálne výhody. Bol natretý bielou farbou, ktorá je výnimočne univerzálna. Nemusíte sa báť, že radiátor nebude ladiť s vaším interiérom. Radiátor prispôsobíte množstvu priestoru v miestnosti inštaláciou na podlahu alebo na stenu. Na výrobok poskytujeme desaťročnú záruku. Radiátor je možné po použití recyklovať.
- 10 rokov záruka
- Produkt vyrobený v Poľsku
- Radiátor je možné recyklovať
- Výkon (75/65/20°C): 2356 W
Technické špecifikácie
| Typ balenia | ks |
|---|---|
| Hĺbka produktu | 152 mm |
| Šírka produktu | 1000 mm |
| Výška produktu | 600 mm |
| Maximálny pracovný tlak | 10 bar |
| Vykurovací výkon | 2356 W |
| Hmotnosť produktu | 49,8 kg |
| Farba | Biela RAL 9016 |
| Materiál | oceľ |
| Kód produktu | 5907814709257 |

1850 + recenzí








